<<<<< HANTERS.EU - Vispārēja informācija - Kopš 1996.gada SIA “HANTERS” veic zivju, Mūsu zivsaimniecība sastāv no divām apakšnodaļām, kas ir
en  ru  lv 
Sākumlapa /  Par mums  / Vispārēja informācija

Kopš 1996.gada SIA “HANTERS” veic zivju nozveju Baltijas jūrā un piegādā to vairumpatērētājiem. Zivju produkcija tiek piegādāta kā atdzesētā, tā arī sasaldētā veidā.

Mūsu zivsaimniecība sastāv no divām apakšnodaļām, kas ir savstarpēji saistītas un papildina viena otru, bet tomēr atšķiras viena no otras. Tās ir ieguves apakšnodaļa (zvejniecības flote) un zivju apstrādes uzņēmums. Ieguves apakšnodaļa – tā ir zivsaimniecības daļa, kuras mērķis ir zivju meklēšana, atrašana un zveja. Apstrādes apakšnodaļas mērķis – iegūtās produkcijas apstrāde, sagatavošana, pārtikas, barības un tehnisko produktu sagatavošana. 

Lai iegūtu kvalitatīvu zivju produkciju, tādu kā atdzesētas brētliņas, svaigi saldētas brētliņas, atdzesētas un svaigi saldētas reņģes un svaigi saldētas butes, mūsu zvejnieki izmanto vispopulārāko un mehanizētāko tehnoloģiju – traļu zveju. Pēc nozvejas zivis uzreiz tiek iekrautas izotermiskos konteineros vai plastmasas kastēs un pārklātas ar ledu, vēlāk glabāšana notiek atdzesētā kuģa tilpnē. Tilpnes temperatūra tiek uzturēta 0 līdz -5 grādu līmenī pēc Celsija skalas. Šādi atdzesētās reņģes, brētliņas, butes, mencas saglabā savu bioloģisko vērtību un uzturvērtību. Atkarībā no apstākļiem zivju pārvadāšanas laiks var svārstīties no 6 stundām līdz piecām diennaktīm, šis laiks ļauj saglabāt zivju svaigo kvalitāti.

SIA “HANTERS” izmanto visefektīvāko svaigu zivju piegādes veidu vairumpircējiem – atdzesējot turpat kuģu tilpnēs vai kastēs, konteineros ar ledu. Tas ļauj mūsu uzņēmumam piedāvāt pircējiem brētliņu, reņģu, mencu un bušu piegādes vairumā tieši no kuģa klāja atdzesētā veidā.
Zivju produkcija
Svaigi saldētas reņģes
Saldētas, svaigas reņģes
Saldētas brētliņas kažokzvēru barošanai
Baltijas brētliņas, sašķirotas, svaigi saldētas
Atdzesētas reņģes
Atdzesētas Baltijas reņģes, sašķirotas