<<<<< HANTERS.EU - Saldētas zivis - Zivis – tas ir barojošs, garšīgs un vērtīgs, Zivju sasaldēšanas tehnoloģija, Saldētu zivju iepakošana, Saldētu zivju...
en  ru  lv 
Sākumlapa /  Informācija  / Saldētas zivis

Zivis – tas ir barojošs, garšīgs un vērtīgs produkts, kurš satur cilvēkam nepieciešamos A, D, E vitamīnus. Zivis satur jodu, proteīnu, cinku un magniju, kas padara tās par nozīmīgu veselīga uztura sastāvdaļu. Savukārt saldēšanas tehnoloģija ļauj nogādāt tās ne tikai uz piekrastes zonā dzīvojošo cilvēku galdiem, bet arī visā pasaulē.

Zivju sasaldēšanas tehnoloģija

Zivju sasaldēšana – viens no drošākajiem zivju produkcijas konservācijas veidiem. Zivis saglabā savu kvalitāti ilgstošu glabāšanas laiku. Zivju sasaldēšana notiek temperatūrās no -35 līdz -40 grādiem pēc Celsija skalas, kas ļauj acumirklī palēnināt vai pārtraukt mikroorganismu iedarbību, kā arī palēnina oksidēšanos un tauku turpmāko sašķelšanos. Šādi zivis var transportēt lielos attālumos, neuztraucoties par uzturvērtības un svaiguma zaudēšanu.

Saldētu zivju transportēšanas un uzglabāšanas laikā nekādā gadījumā nedrīkst pieļaut to kušanu. Temperatūra uzglabāšanas vietās nedrīkst būt augstāka kā -18 grādi pēc Celsija skalas. Turklāt uzglabāšanas laiks šādos apstākļos ir ierobežots no 6 līdz 9 mēnešiem atkarībā no zivs veida.

Saldētu zivju iepakošana

Svarīgs nosacījumus saldētu zivju ilgstošai uzglabāšanai ir tās iepakojums. Tam ir jābūt tīram, izturīgam, bez citiem aromātiem. Visas mūsu firmas sasaldētās zivis tiek iepakotas speciālos pārtikas maisiņos un sadalītas vienu tonnu smagos vezumos. Vezumi tiek aptīti ar polimēra plēvi, vai saldētās zivis tiek sakrautas kartona kastēs pa trīs briketēm. Zivis iepako atbilstoši to šķirnei, nosaukumam un ražošanas datumam.  

Mūsu zivsaimniecības uzņēmums nodarbojas ar zveju un saldētu zivju realizāciju (brētliņas, reņģes, butes) kopš 1996.gada. Mūsu rīcībā ir mūsdienīgi, Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvajiem aktiem atbilstoši zivju saldēšanas cehi. Visas zivis, kas ienāk no mūsu kuģiem, tiek sašķirotas, dozētas un iepakotas polietilēna maisiņos turpmākajai dziļajai sasaldēšanai. Pēc tam speciālās kamerās, kuru temperatūra ir no -35 līdz -40 grādiem Celsija, zivis 8 stundas tiek atdzesētas līdz -18 grādu temperatūrai muskuļu slānī.

Saldētu zivju uzglabāšana

Pēc tam iepakotās un vairumrealizācijai sagatavotās zivis tiek glabātas mūsu plašajās noliktavās, ievērojot visas sanitārās normas. Katra zivju šķirne – brētliņas, reņģes, butes, tiek glabātas atsevišķi, temperatūrās, kas nodrošina maksimālu to saglabāšanu. Noliktavas darbinieki veic pastāvīgu zivju kvalitātes monitoringu.

Saldētās zivju produkcijas transportēšana

Mūsu kompānijas autoparks ir aprīkots ar jaunākajām saldēšanas iekārtām un nodrošina saldētu zivju piegādi līdz klienta durvīm, ievērojot zivju uzglabāšanas temperatūras režīmu.

Zivju produkcija
Svaigi saldētas reņģes
Saldētas, svaigas reņģes
Svaigi saldētas brētliņas
Saldētas,svaigas brētliņas
Atdzesētas brētliņas
Baltijas brētliņas, atdzesētas, sašķirotas